רצפות גמישות הרלקווין

הרלקווין הובילה את הדרך בפיתוח ושיפור בתעשיית רצפות המחול המודרנית והיתה מעורבת במחקר מקיף להפחתת פציעות בקרב רקדנים.
מגוון רחב של רצפות מחול גמישות מעץ של הרלקווין משמשות את האמנים המובילים ואת הלהקות היוקרתיות בעולם של מחול ואמנויות הבמה.

Liberty הרלקווין

harlequin liberty permanent - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Liberty הינה מערכת בנויית שכבות מעץ ליבנה (Birch), הכוללת גומיות שיכוך בעלות צפיפות כפולה, המיועדות להתקנה קבועה או ניידת.
הלוחות מתחברים אחד לשני ומאובטחים באמצעות מנגנון בריח ונעילה ייחודי שלנו "סיבוב אחד של המפתח“.

משטח מופעים
ניתן להשתמש ב-הרלקווין Liberty עם מגוון חיפויי וייניל של הרלקווין או בפרקט עץ מלא או תלת שכבתי. שיפועי גישה זמינים במידת הצורך. קל לאחסון והובלה, ראו את עגלת הפאנלים של הרלקווין.

התקנה
לוחות הרלקווין Liberty מונחים בתצורת לבנים על השכבה התחתונה כך שחיבורים צולבים אינם חופפים. שכבה זו מספקת שיכוך זעזועים אחיד על פני הרצפה ומציע את אותה תחושה והחזרת אנרגיה לרקדנים.

Liberty HD הרלקווין

Liberty HD with vinyl - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Liberty HD הינו פיתוח של מערכת הרצפה המפורסמת של Liberty, שתוכננה תוך מחשבה על עמידות משופרת עבור סביבות מאתגרות במיוחד.

הרלקווין Liberty HD הנה מערכת שכבתית גמישה עשויה מלבידי ליבנה הכוללת רפידות שיכוך בעלות צפיפות כפולה. הפנלים מצופים בשרף פולימרי שחור מחוספס לאחיזה גבוהה על המשטח העליון, אשר עמידה בפני שחיקה גבוהה, עמידה להחלקה ופיגעי מזג אוויר. הלוחות מתחברים אחד לשני ומאובטחים באמצעות מנגנון בריח ונעילה ייחודי שלנו "סיבוב אחד של המפתח“.

משטח מופעים
ניתן להשתמש ב-הרלקווין Liberty HD עם מגוון רחב של וייניל למופעים מתוצרת הרלקווין. שיפועי גישה זמינים במידת הצורך.
קל לאחסון והובלה, ראו עגלת הפאנלים של הרלקווין.

התקנה
לוחות הרלקווין Liberty מונחים בתצורת לבנים על השכבה התחתונה כך שחיבורים צולבים אינם חופפים. שכבה זו מספקת שיכוך זעזועים אחיד על פני הרצפה ומציע את אותה תחושה והחזרת אנרגיה לרקדנים.

Flexity הרלקווין

Flexity Plus vinyl scaled - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Flexity הינה מערכת רצפה גמישה להתקנה עצמית הכוללת לוחות לביד עץ ליבנה צבוע וגומיות שיכוך בעלות צפיפות יחידה.

הרלקווין Flexity מיועד להתקנה קבועה או חצי קבועה. הלוחות מתחברים אחד לשני וניתנים להדבקה להתקנה קבועה או לקיבוע באמצעות ברגי עץ לפתרון חצי קבוע.

משטח מופעים.
ניתן להשתמש ב-הרלקווין Flexity עם מגוון אפשרויות חיפויי וייניל מתוצרת הרלקווין או בגימורים מעץ מלא או תלת שכבתי. שיפועי גישה זמינים במידת הצורך.

התקנה
לוחות הרלקווין Flexity מונחים בצורה כזו שחיבורים צולבים אינם חופפים, מה שמספק שיכוך זעזועים אחיד על פני הרצפה ומציע את אותה תחושה והחזרת אנרגיה לרקדנים.

Activity הרלקווין

harlequin activity bois - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Activity, רצפה גמישה בשיטה ייחודית ובעלת פטנט רשום של הרלקווין ״triple sandwich״. הרלקווין Activity הינה מערכת צפה מלאה, ללא קיבועים לקירות או שכבות, ומיועדת להתקנה קבועה.

משטח ביצועים
ניתן להשתמש ב-הרלקווין Activity עם מגוון אפשרויות וייניל מתוצרת הרלקווין או גימורים מעץ מלא או תגמיר לכה מהמפעל.

התקנה
ניתן להניח את הרלקווין Activity על כל משטח שטוח חלק ללא הכנה מוקדמת. שכבות ״triple sandwich״ מספקות שיכוך זעזועים אחיד על פני הרצפה ומציעות את אותה תחושה והחזרת אנרגיה לרקדנים. ניתן להתאים את המערכת לעמוד בעומס כבד כולל פתרונות נשלפים.

Woodspring הרלקווין

Harlequin Floors - Woodspring

הרלקווין Woodspring הינה רצפה גמישה מעץ המהווה עדכון מודרני של המבנה המסורתי של ”שתי וערב". יש לה תצורת בניה שכבתית, הכוללת שכבה משולשת של עץ אורן בעיבוד מיוחד המסודרות בזווית ישרה אחת לשניה.
המערכת מעניקה בלימת זעזועים והחזרת אנרגיה משופרים על ידי שימוש בגומיות שיכוך בעלות צפיפות כפולה המחוברות במרווחים קבועים מראש לצד התחתון, שכבות של לוחות עץ גמישים מותקנות על הרצועות התומכות במשטח העליון הנבחר של הרלקווין.

משטח מופעים
ניתן להשתמש ב-הרלקווין Woodspring עם מגוון חיפויי הרלקווין, חיפויי וייניל מקצועיים או גימורים מעץ מלא או פרקט רב שכבתי.

התקנה
ניתן להניח הרלקווין Woodspring על כל משטח שטוח וחלק. אם נבחר חיפוי וייניל מתוצרת הרלקווין, פנל עמיד ללחות יורכב מעליו, יחד עם ספי גישור בהתאמה. אם נבחר משטח עליון מעץ קשיח מלא או פרקט רב שכבתי, הגימור אופציונאלי.

צרו קשר עם הרלקווין