וייניל הרלקווין לרצפות

.את מגוון רצפות הוויניל של הרלקווין ניתן ליישם על מגוון סוגי משטחים קשיחים או גמישים, כחיפוי עצמאי או כחיפוי מחול על גבי רצפה גמישה
,הרצפות המקצועיות של הרלקווין הן הבחירה המועדפת של תעשיית הבידור, הפקות טלוויזיה וסרטים, קונצרטים וארועי תרבות
.השקות מוצרים, תצוגות אופנה, חלונות ראווה ותערוכות

Reversible הרלקווין

harlequin duo - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

את מגוון רצפות הוויניל של הרלקווין ניתן ליישם על מגוון סוגי משטחים קשיחים או גמישים, כחיפוי עצמאי או כחיפוי מחול על גבי רצפה גמישה.
הרצפות המקצועיות של הרלקווין הן הבחירה המועדפת של תעשיית הבידור, הפקות טלוויזיה וסרטים, קונצרטים וארועי תרבות, השקות מוצרים, תצוגות אופנה, חלונות ראווה ותערוכות.

הרלקווין Reversible הוא חיפוי וייניל דו-צדדי ייחודי מיוחד. זהו וייניל רב תכליתי, קל משקל ועמיד עם שכבה מותאמת לתנועה, עמידה להחלקה משני הצדדים.

הרלקווין Reversible מתאים להתקנה זמנית ללא הדבקה. ניתן לגלגל אותו על כל משטח שטוח וחלק. הוא מתגלגל במהירות, מונח שטוח ונשאר שטוח מה שהופך אותו לאידיאלי לניוד.

הרלקווין Reversible מתאים לשימוש בתיאטראות, קונצרטים, תצוגה, תערוכות, טלוויזיה, לאירובי ולז'אנרים רבים של מחול כולל בלט, עכשווי, ריקוד המצריך צליל נקישה (פלמנקו, אירי וסטפס) היפ-הופ, ג'אז, רחוב וזומבה.

Reversible Pro הרלקווין

harlequin produo - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Reversible Pro הוא חיפוי וייניל דו צדדי הכולל שכבת ביניים של סיבים מינרליים מה שהופך אותו ליציב יותר. זהו וייניל עמיד בעל שכבה תואמת תנועה עמידה להחלקה משני הצדדים.

הרלקווין Reversible Pro מתאים להתקנה קבועה וכן התקנה זמנית ללא הדבקה. ניתן לגלגל אותו על כל משטח שטוח וחלק. הוא מתגלגל במהירות, מונח שטוח ונשאר שטוח.

הרלקווין Reversible Pro מתאים לשימוש בתיאטראות, קונצרטים, תצוגה, תערוכות, טלוויזיה, לאירובי ולסגנונות מחול מגוונים הכוללים בלט, עכשווי, ריקוד המצריך צליל נקישה (פלמנקו, אירי וסטפס) היפ-הופ, ג'אז, רחוב וזומבה.

Studio הרלקווין

harlequin studio - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Studio הוא חיפוי וייניל עמיד ומותאם לפעילויות תנועה מגוונות, עמיד להחלקה ומציע לרקדנים ביטחון נוסף כאשר נדרשת כוריאוגרפיה או תנועה נמרצת.

החיפוי כולל שכבת הגנה בעלת תאים סגורים, קלת משקל, המספקת הגנה נוספת על שכבות הבסיס. הוייניל אידיאלי ביישום עבור רחבות ריקודים או במות רב תכליתיות.

הרלקווין Studio מיועד להתקנה קבועה או זמנית ומומלץ בשילוב עם רצפת מחול הרלקווין גמישה מותאמת.

הרלקווין Studio מתאים לבלט, מחול עכשווי ומודרני. הוא משמש גם לאירובי, זומבה, היפ הופ, ג'אז, רחוב, בלט, ריקוד עכשווי ומודרני.

Cascade הרלקווין

harlequin cascade - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Cascade הינו ״ספינת הדגל״ המקצועית של הוויניל של הרלקווין, המשמש את להקות המחול וארועי הריקוד המובילים בעולם. וייניל הומוגני עמיד, בעל משטח מיוחד לריקוד בגימור משי עמיד להחלקה והוא אידיאלי כחיפוי בסיס איכותי עבור רקדנים, מעצבי תאורה וצלמים.

הרלקווין Cascade מיועד להתקנה קבועה או זמנית ומומלץ לשימוש בשילוב עם רצפת הרלקווין גמישה מותאמת.

הרלקווין Cascade הינו וייניל רב תכליתי המתאים לרצפת מחול או במה רב תכליתית, אידיאלי לבלט, מחול

Standfast הרלקווין

harlequin standfast - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Standfast הינו חיפוי PVC הומוגני למופעים, חיפוי רב-תכליתי הומוגני עמיד להחלקה והוא אידיאלי לרצפת מחול או במות מופעים, אולפני טלוויזיה ותיאטראות.

הרלקווין Standfast מותאם להתקנה קבועה, החיבורים מודבקים בחום ליצירת חיפוי חלק ורציף. ניתן להניח אותו על כל משטח ושכבת ריצוף קשיחה וחלקה והוא בחירה מצוינת כחיפוי מקצועי בשילוב עם רצפת מחול גמישה של הרלקווין.

הרלקווין Standfast מתאים לתיאטרון, דרמה וסגנונות מחול שונים, כולל ריקוד המצריך צליל נקישה (פלמנקו, אירי וסטפס), היפ הופ, ג'אז, רחוב וזומבה. בנוסף הוא אידיאלי ליישום על גבי במה רב תכליתית.

Allegro הרלקווין

harlequin allegro - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Allegro הינו חיפוי הוויניל העבה ביותר שלנו אשר מספק הגנה מעולה לרקדנים, בעל גמישות נקודה גבוהה ויכולת עמידות להחלקה.

הרלקווין Allegro מותאם להתקנה קבועה או זמנית. ניתן להשתמש בו כחיפוי מקצועי בשילוב עם רצפת מחול גמישה של הרלקווין או להניח ישירות על כל משטח קשיח וחלק.

הרלקווין Allegro מתאים למחול עכשווי ומודרני, אירובי וזומבה. הוא נמצא בשימוש נרחב גם כמשטח רב תכליתי בבתי ספר מובילים לאמנויות הבמה ובאולמות ספורט.

Showfloor הרלקווין

harlequin showfloor - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Showfloor הינו חיפוי וייניל רב שכבתי לפעילויות תנועה, בעל טקסטורה מובלטת המסייעת במניעת סימני שפשוף, בתוספת שכבת תאית מוקצפת.
הוייניל קל משקל, מתאים לשימוש חוזר ומושלם לשימוש כרצפה זמנית או ניידת בכל אירוע.

הרלקווין Showfloor מיועד לפריסה ולניוד. ניתן לגלגל אותו על כל משטח שטוח וחלק.
הרלקווין Showfloor מתאים במיוחד לפריסה על גבי מסלולי אופנה, תערוכות, תפאורות

Hi-Shine הרלקווין

harlequin hi shine - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

להרלקווין Hi-Shine יש שכבה ייחודית, מבריקה ועמידה בפני שריטות, אשר יוצרת משטח מבריק ומחזיר אור בולט. זהו חיפוי וייניל עמיד וניתן לשימוש חוזר, אידיאלי לניוד.

הרלקווין Hi-Shine מיועד לפריסה ולניוד. ניתן לגלגל אותו על כל משטח שטוח וחלק. הוא מתגלגל במהירות, מונח שטוח ונשאר שטוח.

הרלקווין Hi-Shine נמצא בשימוש נרחב להפקות בתעשיית הבידור אשר זקוקות לניוד מרכיבי הבמה שלהם, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, תצוגות אופנה, השקות מוצרים, מסיבות, תערוכות, מוזיאונים, תצוגות חלונות ראווה ואירועים רבים אחרים.

Fiesta הרלקווין

harlequin fiesta - Professional Sprung & Vinyl Dance Floors | Harlequin Floors

הרלקווין Fiesta הינו וייניל למופעים בעל שכבת PVC שקופה מודפסת דמוית פרקט אלון. שכבה זו מעניקה מראה זהה לפרקט עץ ומייתרת את הצורך בניקיון ובתחזוקה הקשורות לרצפות עץ מסורתיות.

הרלקווין Fiesta מיועד להתקנה קבועה או זמנית. ניתן להשתמש בו כחיפוי וייניל למופעים בשילוב עם רצפת מחול גמישה מתוצרת הרלקווין, או להניח ישירות על משטחים שונים קשיחים וחלקים.

הרלקווין Fiesta אידיאלי עבור סגנונות מחול שונים: עכשווי, סלסה, היפ הופ, ג'אז, רחוב ועבור ריקוד המצריך צליל נקישה (פלמנקו, אירי וסטפס). הוייניל נמצא בשימוש נרחב גם לספורט אירובי וכרצפת מחול למופעי תיאטרון.

צרו קשר עם הרלקווין